O FIRMIE

Witamy Państwa serdecznie

 

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, działamy na rynku od 1 stycznia 1992. Na początku pod nazwą Wim S.C., następnie od 1 maja 1994 roku jako firma WIMET.

Przez te lata zaufało nam wiele firm i osób, skorzystali oni z doświadczenia i rad naszych specjalistów. Cały czas służyliśmy swą wiedzą i doświadczeniem naszym klientom. Staramy się by firma nasza nieustannie kojarzących się z profesjonalizmem i wysokość jakością oferowanych produktów i usług.

W naszej ofercie posiadamy wyłącznie sprawdzone rozwiązania i wyroby renomowanych producentów maszyn ogrodniczych i maszyn do utrzymywania terenów zielonych z kraju i zagranicy. Stale dostosowujemy naszą ofertę do rosnących wymagań współczesnego rynku.

W ofercie sprzedaży posiadamy m. in. rębarki, frezy do pni, traktorki, system VARI, kosiarki, kosy spalinowe, kosiarki jezdne, zamiatarki, koparki do rowów, agregaty prądotwórcze, atomizery, opryskiwacze, glebogryzarki, pilarki spalinowe.

http://www.wimet.pl/

Nasza pozycja jest wynikiem zaangażowania i wytężonego wysiłku całego zespołu pracowników, wszystkich firm i osób z nami współpracujących na terenie kraju oraz współpracy z kontrahentami o ugruntowanej pozycji w Europie, oferującymi produkty najwyższej jakości.

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą wierząc, że wspólne działania przynoszą obustronne korzyści.

AKCEPTUJEMY PŁATNOŚCI: